XXI. TÜRKİYE FELSEFE OLİMPİYADI SONUÇLARI

TÜRKİYE FELSEFE KURUMU

XXI. TÜRKİYE FELSEFE OLİMPİYADI SONUÇLARI

4 Aralık 2016

DERECESİ

ADI-SOYADI

OKULU

İLİ

1

Ruken Asya Çiftçi

Ankara Özel Tevfik Fikret Anadolu Lis.

Ankara

2

Niyazi Alp Arslan

 Çanakkale Özel Fen Lisesi

Çanakkale

3

Salih Eren Kurç

Özel Şişli Terakki Lisesi

İstanbul

4

Onur Öztemir

 Beşiktaş Kabataş Erkek Lisesi

İstanbul

5

Ömer Yağcı

Üsküdar Amerikan Özel Lisesi

İstanbul

6

Emin Arslan Özbek

Çorlu Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi

Tekirdağ

7

Mustafa Emir Akdere

Özel Amerikan Robert Lisesi

İstanbul

8

Can Okan

Karşıyaka Özel Final Temel Lisesi

İzmir

9

Umutcan Karataş

Sırrı Yırcalı Anadolu Lisesi

Balıkesir

10

Fahri Ozan Demirel

Gazi Anadolu Lisesi

Ankara

11

Lal Karaarslan

VKV Özel Koç Lisesi

İstanbul

12

Erdi Aydoğdu

Vefa Lisesi

İstanbul

13

Arınç Aksoy

Özel İstanbul Alman Lisesi

İstanbul

14

Doruk Dörücü

Bahçeşehir Fen  ve Teknoloji Lisesi

İstanbul

15

Esra Bengü Avaner

Ankara Atatürk Anadolu Lisesi

Ankara

16

R.Düşüm Deveci

75.Yıl Cumhuriyet Anadolu Lisesi

Antalya

17

Kübra Nur Kırlı

Tevfik İleri Anadolu İmam Hatip Lisesi

Ankara

18

Yaren Başboğu

Çamlıca Anadolu Lisesi

Bursa

19

Semra Yaren Çotak

Antalya TED Özel Lisesi

Antalya

20

Aleyna Sağlam

Hacı Malike Mehmet Bileydi Anadolu L.

Antalya

21

Ege Çoban

Özel Saint Michel Fransız Lisesi

İstanbul

22

Ezgi karayel

TEV İnanç Türkeş Özel Lisesi

Kocaeli

23

Adil bahadır

Buca İnci Özel Tırnaklı Fen Lisesi

İzmir

24

Halil Fevzi Egeli

Cumhuriyet Anadolu Lisesi

Denizli

25

Ege Aydın

Alanya Doğa Koleji

Antalya

26

Ege Arda Anılan

Mehmet Adnan Özçelik Anadolu Lisesi

Mersin

27

Yaren Bozar

Özel Ege Lisesi

İzmir

28

Umut Deniz Dinç

Özel Amerikan Robert Lisesi

İstanbul

29

Edip Topçu

Isparta Gazi Sosyal Bilimler Lisesi

Isparta

30

Okan Okyay

Aydın Ortaklar Fen Lisesi

Aydın

31

G Gülin UstabaGülin Ustabaş

Galatasaray Lisesi

İstanbul

32

Ali Berk Perçiner

Özel MEF Lisesi

İstanbul

33

Bora Çarpınlıoğlu

Özel Sanko Koleji

Gaziantep

34

Sinem Toy

Antalya Anadolu Lisesi

Antalya

35

Nadide Akdal

FMV Özel Erenköy Işık Fen Lisesi

İstanbul

36

Ahmet Berke Duman

Meram Fen Lisesi

Konya

37

Sarp Özdemir

Bornova Anadolu Lisesi

İzmir

38

Ersen Yurtman

Bilkent Erzurum Laboratuvar Lisesi

Ezurum

39

Sümeyye Acar

Yaşar Rukiye Kısacık Anadolu İHL

Adana

40

Evren Kutlubay

Özel Eyüboğlu Lisesi

İstanbul

41

Umut Cemal Deniz

Vahit Tuna Anadolu Lisesi

Çanakkale

42

Karya Sezener

Özel Enka Lisesi

İstanbul

43

Beyza Topçu

İbrahim Hakkı Fen Lisesi

Erzurum

44

İlayda Gör

İstiklal Makzume Anadolu Lisesi

Hatay

45

A.Selva Aydın

Hacı Malike Bileydi Anadolu Lisesi

Antalya

46

Perçem İlke Akova

Bilkent Erzurum Laboratuvar Lisesi

Erzurum

47

Yunus Emre Yardım

Özel Yorum Temel Lisesi

Denizli

48

Deniz İlhan

Özel Tevfik Fikret Lisesi

Ankara

49

Aysu Gül Yılmaz

Betülcan Anadolu Lisesi

Ankara

50

Oğuz Mengücük

İzmir Özel Türk  Fen Lisesi

İzmir

51

Kader Tunç

İsmet İnönü KTM  Anadolu Lisesi

Antalya