TÜRKİYE FELSEFE KURUMU 22. TÜRKİYE FELSEFE OLİMPİYADI SONUÇLARI

TÜRKİYE FELSEFE KURUMU DERNEĞİ

22. TÜRKİYE FELSEFE OLİMPİYADI SONUÇLARI

3 Aralık 2017

DERECESİ

ADI-SOYADI

OKULU

İLİ

1

Sinan Akyol

Özel Saint Joseph Fransız Lisesi

İstanbul

2

Ateş Yersu Gök

Terakki Vakfı Özel Şişli Terakki Lisesi

İstanbul

3

Onur Öztemir

Kabataş Erkek Lisesi

İstanbul

4

Mehmet Durmaz

Özel TED Antalya Koleji

Antalya

5

Ruken Asya Çiftçi

Özel Tevfik Fikret Lisesi

Ankara

6

Adil Bahadır

Buca İnci Özer Tırnaklı Fen Lisesi

İzmir

7

Can Yeşildere

Özel Amerikan Robert Lisesi

İstanbul

8

İrem Beyza Uralcan

Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi

İstanbul

9

Remzi Can Yavuz

Prof. Dr. Mümtaz Turhan Sosyal Bilimler Lisesi

İstanbul

10

Ege Aydın

Alanya Doğa Koleji

Antalya

11

Ege Çoban

Özel Saint Michel Fransız Lisesi

İstanbul

12

Can Uzdilli

Yaşar Kımıl Fen Lisesi

Denizli

13

Baran Ata Baydar

Çanakkale Özel Fen Lisesi

Çanakkale

14

Ateş Metin

Çanakkale Özel Anadolu Lisesi

Çanakkale

15

Erdi Aydoğdu

Vefa Lisesi

İstanbul

16

Nedim Can Danacı

Çanakkale Özel Fen Lisesi

Çanakkale

17

Ege Kaan Duman

TEV İnanç Türkeş Özel Lisesi

Kocaeli

18

Savaş Ayyıldız

Mevlana Anadolu Lisesi

İstanbul

19

Zehra Şevval Aytimur

Özel İhlas Marmara Evleri Fen Lisesi

İstanbul

20

Muhsin Manas Kavasoğlu

BTSO Ali Osman Sönmez Sosyal Bilimler Lisesi

Bursa

21

Uluç Kadıoğlu

SEV Amerikan Koleji

İstanbul

22

Yağmur Atıcı

Ankara Sosyal Bilimler Lisesi

Ankara

23

Banu Gürkan

Keşan Fen Lisesi

Edirne

24

Aslı Sara Bilgili

Özel Eyüpoğlu Lisesi

İstanbul

25

Doğa Başar

Vahit Tuna Anadolu Lisesi

Çanakkale

26

Özlem Yılmaz

İstanbul Lisesi

İstanbul

27

İlayda Salkım

Özel Darrüşşafaka Lisesi

İstanbul

28

Arda Yalçınkaya

Adana Gündoğdu Fen Lisesi

Adana

29

Şebnem Keskin

Betül Can Anadolu Lisesi

Ankara

30

Zeynep Alkan

İzmir Amerikan Koleji

İzmir

31

Edip Topçu

Isparta Gazi Sosyal Bilimler Lisesi

Isparta

32

Saliha Gümüş

Cumhuriyet Anadolu Lisesi

Ankara

33

Merve Birtürk

Honaz Himmet Nimet Özçelik Anadolu Lisesi

Denizli

34

Nurbanu Gün

Fatih Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi

İstanbul

35

Yusuf Ameen Ghelen

Özel Yeni Doğu  Anadolu Lisesi

İstanbul

36

Eren Özbulgan

MEV Koleji Özel Güzelbahçe Fen Lisesi

İzmir

37

Ege Ergür

Işıkkent Eğitim Kampüsü Anadolu Lisesi

İzmir

38

Başak Budak

Yusuf Kalkavan Anadolu Lisesi

Mersin

39

Zeynep Özbüyük

Vali Vecdi Gönül Anadolu Lisesi

İzmir

40

Emir Alkan

Üsküdar Amerikan Lisesi

İstanbul

41

Asım Kaya

Ankara Atatürk Lisesi

Ankara

42

Özün Gökçe Bayramlık

Özel Eryaman Bilim Doğa Anadolu Lisesi

Ankara

43

Nagihan Kurt

Burhan Felek Anadolu Lisesi

İstanbul

44

Defne Özyurt

İzmir Özel Tevfik Fikret Anadolu Lisesi

İzmir

45

Erdoğan Kayra Kocagil

Gönen Anadolu Lisesi

Balıkesir

46

Cansu Taşkın

TAKEV Anadolu Lisesi

İzmir

47

Erkin Atay

Kabataş Erkek Lisesi

İstanbul

48

Özüm Kuru

Özel Çukurambar Doğa Anadolu Lisesi

Ankara

49

Gözde Okuyucu

Şehit Oğuzhan Yaşar Anadolu Lisesi

Ankara

50

Aslı Gönül Açar

TED İstanbul Koleji

İstanbul

50

Ayşe Ece Atalay

Antalya Yusuf Ziya Öner Fen Lisesi

Antalya

 

 

 

 

51

Zehra Kolçak

Çakırtepe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Ordu

52

Ersen Yurtman

Bilkent Erzurum Laboratuvar Lisesi

Erzurum

 

 

     Tebriklerimizle

         Jüri

  Komisyon Bşk.

İoanna Kuçuradi

        Üyeler

 

Nuran Direk  -  Gülşen Öz- Sona Küçükyan - Umut Karagöz- Gülfer Birsin- Yıldız Aybars –Şehriban Gözcü -Suna Atabek - Boğos Silahlı - Çiğdem Şimşek- Nükhet Sertkaya- Tuncay Karsan

Bölgelere göre katılım

Ankara

75

Antalya   

25

Bursa

32

Çanakkale

26

Denizli

44

Gaziantep

22

İstanbul

152

Erzurum

8

İzmir

59

Mersin

19

Samsun

26

TOPLAM

488