24. Türkiye Felsefe Olimpiyadı Sonuçları

TÜRKİYE FELSEFE KURUMU

24. TÜRKİYE FELSEFE OLİMPİYADI (2019) SONUÇLARI

 

DERECESİ

 

 

ADI-SOYADI

 

OKULU

 

İLİ

 

 

1

 

 

Ahmet Mansur TURAL

Özel Sainte Pulcherie Fransız Lisesi

 

İSTANBUL

 

2

 

 

Barış Bahri DOĞAN

 

Denizli AYDEM Fen Lisesi

 

DENİZLİ

 

3

 

 

Aybars ÖNDER

 

Özel Arı Anadolu Lisesi

 

ANKARA

 

4

 

 

Selen ÜNAL

 

Antalya Anadolu Lisesi

 

ANTALYA

 

5

 

 

Ebrar TÜRK

Ali Fuat Başgil Sosyal Bilimler Lisesi

 

KOCAELİ

 

6

 

 

Erol Uğur GÜNGÖR

 

Kadıköy Anadolu Lisesi

 

İSTANBUL

 

7

 

 

Can NARİN

Özel Türk Koleji Anadolu Lisesi

 

İZMİR

 

8

 

 

Defne KAMACI

 

İELEV Özel Anadolu Lisesi

 

İSTANBUL

 

9

 

 

Turan Kerem ÖKTEM

 

ENKA Fen ve Teknoloji Lisesi

 

İSTANBUL

 

10

 

 

Nora KOLOSTYAN

Özel Pangaltı Ermeni Anadolu Lisesi

 

İSTANBUL

 

11

 

 

İnci Sevi KAYA

 

İDV Özel Bilkent Lisesi

 

ANKARA

 

12

 

 

Tuna BULUT

 

Özel Bilfen Antalya Fen Lisesi

 

ANTALYA

 

13

 

 

Yağmur ADİL

 

Betül Can Anadolu Lisesi

 

ANKARA

 

14

 

 

Efe İZBUDAK

 

Celal Toraman Anadolu Lisesi

 

BALIKESİR

 

15

 

 

Emirhan GÖZÜBEK

 

Samsun GZY Fen Lisesi

 

SAMSUN

 

16

 

 

Beren ÖZVEREN

Özel Ankara Sınav Koleji Fen Lisesi

 

ANKARA

 

17

 

 

Abdullah KARABACAK

 

Özel Amerikan Robert Lisesi

 

İSTANBUL

 

18

 

 

Erdoğan KOCABAŞ

 

Özel PEV Fen Lisesi

 

DENİZLİ

 

19

 

 

Zeynep Berra ULUDEMİR

 

Manisa Fen Lisesi

 

MANİSA

 

20

 

 

Emir KÖKSAL

 

İtalyan Lisesi

 

İSTANBUL

 

21

 

 

Eslim Rana EMİROĞLU

 

Seviye Koleji Fen Lisesi

 

ANKARA

 

22

 

 

Elif TOPAL

Nakipoğlu Cumhuriyet Anadolu Lisesi

 

İSTANBUL

 

23

 

 

Emre AKÇA

 

ODTÜ Özel Mersin Lisesi

 

MERSİN

 

24

 

 

Bahadır ÇATAL

 

ODTÜ GV Özel Lisesi

 

ANKARA

 

 

25

 

 

Gökhan TURHAN

Antalya Bilim Doğa Koleji Fen Lisesi

 

ANTALYA

 

26

 

 

Ece AYTAÇ

 

MEV Özel Ankara Fen Lisesi

 

ANKARA

 

27

 

Esin Doğa DAL

Bahçeşehir koleji 50. Yıl Kampüsü

 

ANKARA

 

28

 

 

İpek AĞCAER

 

Özel Maya Anadolu Lisesi

 

ANKARA

 

 

 

 

29 - 30

 

 

Emir Can PINAR

Özel Avcılar Okyanus Yaşam ve Eğitim Lisesi

 

İSTANBUL

 

Mukaddes Miray MAVİ

 

Özel Sanko Fen ve Tekno.Lis.

 

 

GAZİANTEP

 

31

 

 

Semanur GÖNÜL

BTSO Ali Osman Sönmez Sosyal Bilimler Lisesi

 

BURSA

 

32

 

 

Furkan AYGÖREN

 

MAFEN Anadolu Lisesi

 

SAMSUN

 

33

 

 

Arif Metehan SİNAN

MEV Güzel Bahçe Anadolu Lisesi

 

İZMİR

 

34

 

 

Meltem DÖNMEZ

 

Özel Nesibe Aydın Okulları

 

ANKARA

 

35

 

 

Dilara DATLI

 

Ankara Atatürk Anadolu Lisesi

 

ANKARA

 

 

36 – 37

 

Orhun Kaan ŞAHİNKAYA

 

 

Tevfik Serdar Anadolu Lisesi

 

TRABZON

 

Mehmet Kaan EĞRETLİ

Özel Antalya Fen Bilimleri Falez Anadolu Lisesi

 

ANTALYA

 

38

 

 

Muhammed Ali KARACA

 

Nilüfer İMKB Fen Lisesi

 

BURSA

 

 

39 - 40

 

 

Orçun OKUR

 

 

TED Eskişehir Koleji Öz.An.Li.

 

ESKİŞEHİR

 

Ege Özkan BÖLÜKBAŞI

 

 

Rotary 100. Yıl Anadolu Lisesi

 

İSTANBUL

 

41

 

 

Seray ÇAKIR

Türk Eğitim Vakfı İnanç Türkeş Özel Lisesi

 

KOCAELİ

 

 

42 - 43

 

 

Zehra KOÇBERBER

Türk Eğitim Vakfı Anadolu Lisesi

 

DENİZLİ

 

Doğa BARAN

Karşıyaka Cihat Kara Anadolu Lisesi

 

İZMİR

 

 

44 - 45

 

 

Berkay DALGIÇ

 

 

Salim Yılmaz Anadolu Lisesi

 

MERSİN

 

Işık TÜTÜNCÜ

 

 

Üsküdar Amerikan Lisesi

 

İSTANBUL

 

 

46 - 47

 

 

Beyza Zülal GÖNEN

 

 

Çapa Fen Lisesi

 

İSTANBUL

 

Hatice Fatma BUDAK

Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisesi

 

SAKARYA

 

48

 

 

Sara Nur TEPE

 

Şişli Anadolu Lisesi

 

İSTANBUL

 

 

49 - 50

 

 

Beyza Nur AKYOL

 

 

Kastamonu Fen Lisesi

 

KASTAMONU

 

Zeynep KIRICI

Beşiktaş Atatürk Anadolu Lisesi

 

İSTANBUL

 

Komisyon Başkanı

Ioanna KUÇURADİ

 

Ü Y E L E R

Nuran DİREK – Gülşen ÖZ – Yıldız AYBARS – Suna ATABEK – Gülfer BİRSİN Sona KÜÇÜKYAN – Nüket SERTKAYA - Hasan GÜRPINAR – Çiğdem ŞİMŞEK - Aygül TANAYDIN - Songül AVCI – Yasemin ÇOBAN – Rejina PANOS

Bogos SİLAHLI – Serap KIRAL

 

BÖLGELERE GÖRE DAĞILIM

 

Bölgeler

 

 

Katılım

Sakarya

21

Ankara

77

Antalya

25

Bursa

29

Çanakkale

13

Denizli

57

Erzurum

15

Gaziantep

20

Hatay

29

İstanbul

158

İzmir

86

Mersin

23

Samsun

17

TOPLAM

570